INK AKADEMİ

Hakkında

Dövme Sanatına Adım Atın: Sanat Dolu Bir Serüvene Hoş Geldiniz!

Dövme, binlerce yıllık bir geçmişe sahip olan ve her dönemde farklı kültürlerde kendine özgü bir ifade biçimi haline gelen bir sanattır. Eğer siz de bu özel sanata dair bilgi sahibi olmak, kendi sanatınızı yaratmak ve dövme dünyasında adınızı duyurmak istiyorsanız, doğru adrestesiniz!

Neden Biz?

  1. Deneyimli ve Uzman Eğitmenler: Kurslarımızı, sektörde deneyimli ve adını duyurmuş dövme sanatçıları tarafından verilmektedir. Sizinle tecrübelerini paylaşarak, başarılı bir dövme sanatçısı olmanız için ellerinden gelenin en iyisini yapacaklardır.
  2. Kapsamlı Programlar: Kurslarımız, dövme sanatına dair geniş bir yelpazede bilgi ve beceri sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Temel tekniklerden başlayarak, renk kullanımına, tasarım oluşturmaktan deri üzerine dövme yapmaya kadar pek çok konuyu kapsar.
  3. Pratik Deneyim: Kurslarımızda teorik bilgiyi hemen pratiğe dönüştürme imkanı bulacaksınız. Gerçek deri üzerinde uygulama yapma fırsatları ile dövme sanatını öğrenmek daha keyifli olacak.
  4. Sertifikalı Eğitim: Tamamladığınızda sertifikalandırılan kurslarımız, sektördeki potansiyel iş fırsatlarınızı artırmak ve güvenilir bir dövme sanatçısı olmanızı sağlamak adına önemli bir adımdır.
  5. Sürekli Destek ve Ağ Oluşturma: Kurs sonrasında da size destek olmaya devam ediyoruz. Sanat camiasında bağlantılar kurmanıza yardımcı oluyoruz ve kariyerinizin başarılı bir şekilde gelişmesi için gereken desteği sunuyoruz.

Siz de Bir Dövme Sanatçısı Olun!

Dövme kursları ile hayalinizdeki sanat kariyerine bir adım daha yaklaşın. Profesyonel eğitimimiz ve samimi atmosferimizle dövme sanatına dair her şeyi öğrenmeye hazır mısınız? Bizimle iletişime geçin ve sanat dolu bir serüvene adım atın!

grassy-service

Temel dövme egitimi kursumuz;

MEB onayli ders modülü ile 3 ay / 72 saat

12 derslik bir süreci kapsamaktadır.

İlk ay kağıt üzerinde temel dövme egitimiyle başlanmaktadır.

İkinci ay yapay deri üzerinde, dövme malzemeleri gösteriliyor; nokta, çizgi, gölge ve renk teknikleri uygulamalı olarak öğretiliyor.

Üçüncü ay ise tüm teknikler stüdyomuzda bizim gözetimimizde, gerçek deriye uygulanıyor. Ayrıca hızlandırılmış kurs da sunmaktayız. 8-12 gün süren kursumuzda 3 aylık program yoğunlaştırılmış şekilde verilmektedir.

DEVAMINI OKU >>>

INK AKADEMİ

grassy-service
Ücret konusunda; yetenekli ama durumu olmayanlar için bursluluk sınavı düzenliyoruz. Kağıt üzerine kara kalem imgesel bir tasarım yapıyorsunuz. Yetenek sınavına katılarak, dereceye girilmesi halinde, ilk 5 kişi için çesitli burs dağılımı sağlanacaktır. Dağılım ile ilgili; 1.ye %100, 2.ye %50, 3, 4 ve 5. kişilere %25 burs verilmektedir, sinava katilan herkese %10 indirim sağlanmaktadır.

Ankara Temel dövme egitimi Kurs ücreti;

Sertifika ile kurs ücreti;
Sertifika belgesi konusunda; Kurs’a %80 katılım sağlayan ve gerekli yeterliliğe sahip olan kişiler, yazılı ve uygulama sınavına tabi tutulup, başarılı olanlara belgelendirilme yapılmaktadır. Tüm resmi işleriniz için geçerli olan, MYK dövmeci kimliği ve ustalık belgesi verilmektedir.

INK AKADEMİ

INK AKADEMİ

Hakkında

Belki hep dövme sanatçısı olmak istediniz fakat nereden
başlayacağınızı bilmiyordunuz, çizim yeteneğinizin olmadığını düşündünüz ya da cesaret edemediniz ve öylece bir köşede kaldı bu hayaliniz. Ama hiçbir şey için hiçbir zaman geç degildir!

Dövme Makineleri ve Stüdyo Ekipmanları

Dövme Makinelerini ve Stüdyo Ekipmanlarını Tanıtıyoruz.

Desenler ve Hijyen

Dövme yaparken seçilen desenler ve dövme esnasında ortamın hijyeni konularınad eğitiyoruz.
Open chat