Sullen Art School açıldı!

Belki hep dövme sanatçısı olmak istediniz fakat nereden başlayacağınızı bilmiyordunuz, çizim yeteneğinizin olmadığını düşündünüz ya da cesaret edemediniz ve öylece bir köşede kaldı bu hayaliniz. Ama hiçbir şey için hiçbir zaman geç degildir! Belkide dövme sanatçısı olma yolunda ilk adımı atmanız için doğru vakit gelmiştir. Hedefimiz, her şeyin en başından başlayıp, kişinin seviyesine göre öncelikle temel çizim
dersleriyle gördüğünü kağıda yansıtabilme, gölge ve ışık kullanımı, üç boyutlu gerçekçi çizim teknikleri daha sonrasında kişinin arzu ettiği, etkilendiği, hoşuna giden stil veya  stillerin çeşitli teknikleri, tasarımın temel ilkeleri ve tasarım yaparak yeni işler üretebilme becerilerini geliştirebilmek adına bir aylık bir eğitim sürecimiz olacak.

Temel eğitimi tamamlayan öğrenciler ikinci ay hijyen kuralları, dövme yaparken dikkat edilmesi gereken şeyler, dövme makinasıyla tanışma, makina kullanımı ve özelliklerini öğrenip, yapacağınız tasarımın yapay deri üzerinde transfer tekniği ve yine yapay deri üzerinde makinaya alışmak adına ilk dövme denemelerini yapacaklar. Temel dövme tekniğini öğrenip başarılı bir şekilde uygulandıktan sonra ise kursun son ayında insan üzerine gerçek dövmenin yapılış teknikleri anlatımı ve pratik edilmesiyle birlikte başarılı bir şekilde eğitimi tamamlayıp hayaliniz olan mesleğin veya sadece hobi amaçlı yapmak istediğiniz bir işin ilk adımını atmanızı umuyoruz!

Open chat